Mistrzostwa Polski w 7 Cudów Świata z Ja Ty Gry!


Nie jest dla nikogo tajemnicą, że blisko jesteśmy wszystkiego, co związane z grami planszowymi. Oczywiście, na odpowiednim poziomie :) Dlatego też na pewno nie jesteście zaskoczeni tym, że w 2014 roku będziemy organizować dwukrotnie eliminacje do gry 7 Cudów Świata!

Co to za mistrzostwa?

Jest to kolejna edycja turnieju organizowanego przez REBEL.pl - mistrzostwa i walka o 1000 zł!

Więcej przeklejam ze strony organizatora:


Ta obsypana nagrodami gra oferuje wiele dróg do zwycięstwa, a jej unikalna mechanika powoduje, że nikt nie czeka na swoją kolejkę, a do tego brakuje w niej interakcji negatywnej. Dzięki temu rozgrywki są szybkie, pełne emocji i oferują mnóstwo dobrej zabawy. 


Finały odbędą się w Gdańsku, w listopadzie, na Festiwalu Gramy, a eliminacje odbywają się w całej Polsce na różnych konwentach, festiwalach i w sklepach stacjonarnych. TUTAJ możesz sprawdzić jak wziąć udział w eliminacjach. 

Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca w czasie eliminacji, będą mogły wybrać jedną grę spomiędzy Timeline, Amber i Szał Ciał (zwycięzca wybiera pierwszy itd.). Natomiast zwycięzca Mistrzostw otrzyma czek na 1000zł! Osoba, która zajmie drugie miejsce, otrzyma czek na 500zł, a trzecie - 250zł. 


Co to za gra, te 7 Cudów Świata?

7 Cudów Świata to wielokrotnie nagradzana gra naszego kolegi, Antoine Bauza. W wielkim skrócie - bierzemy udział w wyścigu cywilizacyjnym, w którym rozbudowujemy swoje cuda w możliwie jak najefektywniejszy sposób. Gra należy do grona jednej z naszych ulubionych tytułów, toteż warto zapoznać się z profilem 7 Wonders na BoardGameGeek oraz w opisie 7 Cudów Świata u wydawcy.


Gdzie i kiedy eliminacje z Ja Ty Gry?

25-27 kwietnia, Przywidz - Konwent V SPOT-kanie z larpami , Ośrodek Wypoczynkowy OMEGA, ul. Szkolna 3


15 czerwca, Reda - ZGrana Reda, Miejski Dom Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59


Chcę wiedzieć więcej... wejdź na stronę Mistrzostw Polski w 7 Cudów Świata.

Popularne posty