SPOTkajmy się w PrzywidzuZapowiada się piękny piątek. W radio Eska, Maciek Marcinowicz (pozdrawiam!) mówi, że w weekend będzie padać. Ale nie boję się nic, ponieważ tuż po pracy zmierzam w kierunku Przywidza na niebanalne SPOTkanie...
Piątek. Piąteczek. Piątunio. SPOT!?!

Co to jest SPOT?


 
SPOT, czyli SPOTkanie z larpami jest już piątą edycją konwentu poświęconemu głównie larpowaniu, prawdziwa inwazja klimatu! Zacznijmy od początku, czym jest konwent? W naszym przypadku to miejsce, gdzie gracze i twórcy z całej Polski zostali przeniesieni podczas nalotu spotlingów, aby dobrze się bawić. Bo to dla Nas najważniejsze, doskonała zabawa w odpowiednim klimatacie.

Więcej na www.spot.larp-zt.pl

Larpy i nie tylko...W tym roku zgłosiliśmy jedną grę na pograniczu larpa i gry planszowej - wariację mafii, która wymaga 34 graczy i nie umiera się (przynajmniej od razu). Warto na nią wpaść. Naprawdę :)

Ale nie o larpach będę tu pisać. Nie o grach terenowych. Nie o jeepach. A o planszóweczkach i grach fabularnych!

Tajemnica Srebrnej Góry. Polecam. Zapraszam. Maciej Jesionowski :)

Konkurs o Zamek Falkenstein


Po pierwsze odbędzie się finał konkursu na scenariusz oparty na fabule Zamku Falkenstein. Uczestnicy mieli około 2 miesięcy na przygotowanie scenariusza do gry fabularnej luźno nawiązującej do klimatów Falkensteinu. Warto wziąć udział - bo do wygrania jest masa nagród od wydawnictwa Copernicus Corporation :) co ważne, do jutra można przynieść go do mnie fizycznie na sam konwent, ponieważ oceny będą przyznawane w sobotę wieczorem :)

Planszóweczki. Games Room. Turnieje.W tym roku przyjeżdżamy z niemalże całym naszym games roomem liczącym niemalże 100 tytułów! Pośród nich znajdziemy klasyki, jak Wsiąść do Pociągu, gry strategiczne jak Neuroshima Hex oraz nerdowskie ameritrashe jak Battlestar Galactica! Dla każdego, coś dobrego!

Ponadto dzięki naprawdę WIELKIEJ hojności sponsorów, będziemy mogli wziąć udział (i wygrać co nieco) w 6 turniejach i jednym konkursie!

Dziękuję, składam ukłony i przekazuję szacun i uznanie:
Rebel.pl,
Granna,
Copernicus Corporation,
Portal,
FoxGames.

Lista atrakcji Ja Ty Gry na SPOTkaniach z larpami 2014

PIĄTEK
21.00 - Turniej Maskarada (Rebel.pl)

SOBOTA
11.00 - Eliminacje do 7 Cudów Świata (Rebel.pl)

17.00 - Turniej Hobbita albo Metropolii (FoxGames)
20.00 - Turniej Bumerang (Granna)

NIEDZIELA
11.00 - Ogłoszenie zwycięzcy w konkursie o Zamek Falkenstein (Copernicus Corporation)
12.00 - Turniej Neuroshima Hex (Portal)
15.00 - Turniej Gringo (Granna)

Zapraszamy :)

Popularne posty