Wiosenny Festiwal GRAMYNiemalże 700 planszówek, ponad 400 tytułów, masa turniejów i nagród do wygrania. To wszystko i jeszcze więcej przez najbliższe dwa dni w Gdyni na Festiwalu Gramy!Nieco intymniej

W tym roku największą planszówkową imprezę w kraju traktujemy nieco prywatniej. Ponieważ nie jesteśmy już tylko partnerem, ale też organizatorem!Wraz z Łukaszem, Piotrem, Grzegorzem i Arturem i całą rodziną Żółtych Koszulek staramy się sprawić, by ta impreza była spełnieniem marzeń wielu planszówkowców oraz idealnym startem dla osób nowych w świecie gier.

Gdzie nas szukać? Agatka będzie cały czas przy sklepiku, a Maciek gdzieś krążył po stoiskach :)

O Festiwalu GRAMY


Formuła imprezy jest prosta - przez dwa dni, sobotę i niedzielę, będzie można przyjść na miejsce imprezy i grać, grać, grać.

Czeka na Was hala wypełniona stolikami do gry oraz grubo ponad 700 planszówek, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. Na miejscu nasza obsługa będzie pokazywać oraz tłumaczyć zasady gier planszowych, a także pomoże w wyborze gry dla siebie.

Można sprawdzić, jak to wyglądało na poprzednich edycjach o w tym miejscu.

Program Festiwalu GRAMY

Przez cały czas trwania imprezy będzie funkcjonowała wypożyczalnia gier, w której każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć dowolną grę, a osoby z obsługi wyjaśnią jej zasady. Listę gier dostępnych w wypożyczalni znajdziecie tutaj.

Na stronie Festiwalu znajdziecie najważniejsze atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla Was w tej edycji.

Lista 20.gram

 

Na pewno nie umknie waszej uwadzę lista 20 gram. Czyli gry, które wytłumaczy wam każda Żółta Koszulka. A tak naprawdę gry, które z całego serca polecamy wszystkim graczom. Są one synonimem dobrej zabawy i niesamowitych doznań :)

W tym roku, tuż po Festiwalu opiszemy te gry, damy im recenzję - w 5 artykułach, po 4 gry w każdym :)

Kiedy i gdzie?

FESTIWAL GRAMY 
Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi

Data
17-18 maja 2014

Godziny
 sobota 10-20, 
niedziela 10-18

Miejsce
Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdyni 

Wstęp
normalny 10 zł / dzień, dwudniowy 15 zł (bilety)

Popularne posty