zGRAna Nocka w Redzie! 8-9 sierpnia 2014 r.


Lato nas rozpieszcza. Na pomorzu ciepło, parno a słoneczko przygrzewa tak, że nie pozostaje nic innego jak poruszać się przy grze plenerowej. Ale gdy nadchodzi wieczór, a powietrze staje się nieco znośniejsze... warto wpaść na planszówki!

Zapraszamy na organizowaną przez nas i Miejski Dom Kultury w Redzie nocną imprezę z grami planszowymi w tle! 7 godzin grania, turniej w grę Splendor... a to wszystko już 8 sierpnia 2014 roku!


Miejski Dom Kultury w Redzie pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców małego i dużego Trójmiasta 8 sierpnia 2014 roku na pierwszą ZGRANĄ NOCKĘ Z PLANSZÓWKAMI.

Ta impreza jest właśnie dla was, jeśli macie ochotę:
  • poznać nowe tytuły gier planszowych,
  • spotkać kompanów do grania,
  • spędzić czas ze znajomymi czy rodziną,
  • przynieść własną grę z domu by zagrać w nowym gronie, 
  • znaleźć dobre miejsce do niezobowiązującego wieczornego długiego grania, po prostu znaleźć czas i miejsce na duże tytuły,
  • lub po prostu lubicie klimaty spotkań planszówkowych!
Gry będą na Was czekały w sali kultury Miejskiego Domu Kultury w Redzie (ul. Łąkowa 59, 2 piętro) od godziny 19.00 do 2.00 w nocy!

Impreza ta pozwoli Wam w spokoju poznać nieco większe i dłuższe gry, na które przy normalnej imprezie po prostu nie starcza czasu. Podczas Zgranej Nocki odbędzie się także turniej Splendor w którym nagrody sponsoruje REBEL.

UWAGA: z przyczyn od nas niezależnych (opóźnienie premiery SPLENDOR w PL) musimy przenieść ten turniej na następne spotkanie ze Zgraną Redą. Podczas zGRAnej Nocki zagramy zatem w grę blefu i dedukcji - Maskaradę!

Ponadto każdy kto przybędzie i kupi wejściówkę otrzyma 5% rabat na zakupy w sklepie internetowym REBEL.pl oraz specjalny upominek związany z magazynem Świat Gier Planszowych!

Wpisowe 5 PLN.
Gwarantujemy kawę, herbatę oraz ciepłe co nieco w trakcie rozgrywek i niespodziankę od REBEL.pl! :)

Co to zGRAna Reda?

Spotkania przy grach planszowych odbywające się co miesiąc w sali kultury Miejskiego Domu Kultury w Redzie. Dzienne spotkania są darmowe, a na każdym z nich pojawiło się już około 100 gier i 6 6 turniejów z nagrodami! Każdorazowo zGRAne spotkanie odwiedza ponad 40 osób z rekordem sięgającym 70 uczestników. Spotkania te skierowane są przede wszystkim do młodzieży, osób dorosłych oraz rodzin – nowoczesne gry planszowe to określenie skupiające gry zaprojektowane przez okres ostatnich 20 lat, których popularność w ostatnich latach znacząco wzrosła.

Wszystkie akcje w Redzie z udziałem planszówek animujemy my - Aga i Maciek przy wsparciu sklepu REBEL.pl oraz patronacie Radia Eska. To jak bawiliśmy się na poprzednich akcjach można podejrzeć tutaj.

Informacje

Jedna noc. 7 godzin a atrakcji co nie miara! To jak dojechać do MDK i wiele więcej informacji znaleźć można na stronie http://mdk.reda.pl/content/zgrana-nocka-z-planszówkami  


Patronat i wsparcie

Popularne posty