Co to za gra, Skarbie? [konkurs]


Za oknem coraz chłodniej, a na blogu temperatura rośnie! Ostatnio zostaliśmy zaskoczeni dużą ilością fanów na profilu Ja Ty Gry na Facebooku. Codziennie zaskakujemy się tym, jak dużo osób nas czyta, o nas mówi i o nas wie. Z całego serca wam dziękujemy i w ramach podziękowania organizujemy to, co Smeagol lubi najbardziej! Konkurs "Co to za gra, Skarbie?"!

Nagrody które wywalczyliście

Na naszym fanpage napisaliśmy ostatnio, że gdy osiągniemy 400 fanów to ogłosimy konkurs. Później zwiększyliśmy stawkę i daliśmy parę dni na to, by uzbierało się was jeszcze więcej. A za każde 10 osób więcej dorzucaliśmy jedną grę! I tak oto uzbierało się ich całe 6 sztuk. Oto i przygotowane przez nas nagrody!
  • List Miłosny (Bard), 
  • Kto pozmywa? (Granna),
  • Racial Wars z dodatkami (Pentakl), 
  • Światowy Konflikt (FoxGames), 
  • Tenzi (Rebel), 
  • K2 (Rebel). 
W Mikołajki (6 grudnia) nagramy wideo z losowania zwycięzców. A same wyniki ogłosimy też na blogu i na fanpage Ja Ty Gry!

Chcę wziąć udział w konkursie

/uwaga aktualizacja!/

Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) Być Fanem profilu Ja Ty Gry na Facebooku. Przez Fana rozumie się osobę, która kliknęła „Lubię to” na profilu Ja Ty Gry i tym samym zyskała status Fana.

b) Skomentować na swoim profilu Facebook -owym status fanpage Ja Ty Gry dotyczący konkursu (dotyczy statusu zawierającego odnośnik do tego wpisu). Udostępniać nie trzeba, aczkolwiek byłoby to bardzo miłe z waszej strony :) Osoby, które udostępniły wpis także kwalifikują się do konkursu (spełniły wymóg regulaminy z wcześniejszej wersji).

c) Przesłać poprawne odpowiedzi na 6 poniższych pytań na adres poczty elektronicznej jatygry@gmail.com (temat - konkurs) w nieprzekraczalnym terminie 03.12.2014 (do godziny 23:59:59). W mailu powinny też pojawić się: imię, nazwisko, nr telefonu oraz link do profilu na Facebooku.

Więcej informacji w zaktualizowanym Regulaminie konkursu "Co to za gra, Skarbie?".


Zaczynajcie! Co to za gry, Skarbie?


+ ZADANIE 1
Te 4 kostki są elementem pewnej gry. Co to za gra, Skarbie?

ZADANIE 2
To zdjęcie przedstawia część planszy... Co to za gra, Skarbie?
ZADANIE 3
Poniższe zdjęcie zawiera opis przygotowania do rozgrywki pewnego bardzo dobrego tytułu... Co to za gra Skarbie?
ZADANIE 4
A ta grafika przedstawia przykład jednej z reguł zastosowanej w grze polskiego autora... Co to za gra Skarbie?
ZADANIE 5
Na poniższym zdjęciu Maciek i Jean-Louis Roubira zrobili sobie selfie podczas Festiwalu GRAMY. Mało kto wie, ale zaprojektował on jeszcze dwie gry poza Dixitem: strategiczną Jericho oraz grę z wykorzystaniem opowieści... Co to za gra Skarbie?
ZADANIE 6
Na blogu Ja Ty Gry pisaliśmy o wielu tytułach w ramach cyklu Nauka przez Gry. W jednym z artykułów pisaliśmy o pewnej klasycznej grze w której najważniejszy jest nastrój i wymaga prowadzącego o dużych umiejętnościach modelowania zachowania i wprowadzania klimatu. Co to za gra Skarbie?Odpowiedzi przesyłajcie na jatygry@gmail.com (temat - konkurs).
Na wasze maile czekamy do 3 grudnia 2014 roku!Jeżeli pojawią się jakieś pytania, piszcie do nas na adres jatygry@gmail.com


WYNIKI KONKURSU ZOSTAŁY OPUBLIKOWANE 6 GRUDNIA NA BLOGU JA TY GRY
http://jatygry.blogspot.com/2014/12/wyniki-konkursu-co-to-za-gra-skarbie.html

Komentarze

Popularne posty