Ranking Polskich Gier by JaTyGry


Macie swoją ulubioną grę planszową? A czy możecie jednocześnie powiedzieć, że jest to najlepsza gra w jaką graliście? Jedni powiedzą, że oczywiście. Drudzy powiedzą, że nie i dadzą na to parę argumentów. Jednak najczęstszym kryterium wyboru staje się ich popularność. I teraz będziecie mieć okazję współtworzyć taką listę i rzucić wyzwanie znajomym w ilości znanych tytułów!

Lista liście nierówna


Całkiem niedawno znaleźliśmy w internecie pewną listę "Najpopularniejsze Gry Planszowe na świecie" z hasłem "zaznacz w którą grałeś i sprawdź swój wynik". Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że była ona bardzo... zamerykanizowana. Wiele tytułów u nas bardzo nieznana, tam pewnie znacznie bardziej.

Postanowiliśmy więc stworzyć listę mocno skoncentrowaną na Polsce. A tak naprawdę na polskich autorach gier. Jest tego mnóstwo. Oczywiście, wiele z nich pominęliśmy - część na pewno świadomie, a część nie. Listy niestety nie możemy już uzupełnić ani edytować więc pewnie następna edycja listy może pojawić się za rok :)


Lista Najpopularniejszych Planszówek Polskiego Autorstwa 2015

http://www.listchallenges.com/most-popular-pl-boardgames-2015-jatygry


Rozpocznijcie wyzwanie i pochwalcie się nim w komentarzach i na facebooku.


Oczywiście nie obrazimy się, gdy udostępnicie ją znajomym i zrobicie małą rywalizację! Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć taką listę :)

Komentarze

  1. Bardzo lubię Twoje wpisy ponieważ piszesz w sposób jasny i ciekawy. Wrócę po więcej

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty